Home تبلیغات

تبلیغات

یکی از خصوصیت‌های کسب‌و‌کارهای خاص و متمایز برخورداری از مخاطبینی خاص و متمایزاست ولی دستیابی به مخاطبین خاص به آسانی دسترسی به مخاطبین انبوه نیست. اگر شما هم به دنبال مخاطبان هدف خاص خود هستید جای درستی آمده‌اید. خوانندگان بیزینس ترند مدیران شرکتهای بزرگ و کوچک‏‏‏‏، مدیران میانی آنها، کارآفرینان، کارمندان و همه اشخاصی هستند که به نحوی با کسب‌و‌کارها درگیرند، به دنبال فرصتهای کسب‌وکار جدید هستند و می‌خواهند از علم روز دنیا در زمینه کسب وکاراستفاده کنند. تبلیغات در بیزینس ترند علاوه بر اینکه شما را به این مخاطبین خاص متصل می‌کند شیوه‌های جدیدی از تبلیغات در وب ایرانی را به شما عرضه می‌کند. در ضمن، در جهت حمایت از کارآفرینی، بیزینس‌ترند شرایط ویژه‌ای را برای استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا در نظر گرفته است و آن‌ها می‌توانند کسب‌وکار خود را رایگان در بیزینس‌ترند معرفی کنند (اطلاعات بیشتر در ادامه آمده است).

۱. پست اختصاصی (ذره‌بین): از طریق این پلن تبلیغاتی خدمت یا محصول موردنظر شما به مخاطبان بیزینس‌ترند معرفی خواهد شد. این پلن از گزینههای خاصی برخوردار است. در صورت درخواست شما این امکان وجود دارد که پس‌زمینه پست هم به طور اختصاصی طراحی شود (مانند پس‌زمینه همین صفحه). به علاوه پست شما در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک، لینکدین، توییتر و گوگل‌پلاس هم منتشر خواهد شد. در پلن ویژه پست مربوطه در گروه‌های مرتبط در فیسبوک و لینکدین هم به اشتراک گذاشته خواهد شد. پست اختصاصی را به دو شکل می‌توانید انتخاب کنید:

الف. معرفی از طرف شما: از این طریق شما می‌توانید در قالب یک پست سفارشی محصول یا خدمت خود را معرفی کنید. لازم به ذکر است استارتاپ‌هایی که هنوز به درآمدزایی نرسیده‌اند می‌توانند به صورت رایگان از این پلن استفاده کنند. در ضمن اطلاع‌رسانی رویدادها نیز به صورت رایگان انجام می‌شود.

ب. نقد و بررسی از طرف بیزینس‌ترند: در وهله اول جهت بررسی، لازم است نمونه محصول یا اطلاعات خدمت خود را در اختیار ما قرار دهید. پس از نقد و بررسی گزارش مربوطه به شما ارسال خواهد شد و در صورت مورد قبول واقع شدن از سوی شما در بیزینس‌ترند منتشر خواهد شد. بدیهی است جهت نقد و بررسی مبلغی در ابتدا دریافت خواهد شد و مابقی مبلغ در صورت انتشار گزارش دریافت می‌شود. از آن جایی که تیم بیزینس ترند به صورت کاملاً بی‌طرفانه نقد و بررسی را انجام می‌دهد، خواهشمند است تنها در صورتی از این گزینه استفاده کنید که از کیفیت محصول یا خدمت خود اطمینان کامل داشته باشید.

۲. بنر تبلیغاتی در قسمت‌های مختلف سایت

الف. بین گریدهای صفحه اصلی

ب. در کنار پست‌ها

پ. زیر پست‌ها

ت. اسلایدر صفحه اصلی: این پلن تنها برای رویدادها قابل استفاده است

۳. لینک تبلیغاتی زیر مطالب به صورت متنی: در این نوع پلن متنی تبلیغاتی (که می‌تواند عنوان یکی از پستهای پر طرفدار شما باشد) به صورت هایپرلینک در زیر مطالب قرار می‌گیرد.

۴. پس زمینه سایت: این نوع پلن جدیدترین نوع تبلیغات در وب فارسی و قوی ترین نوع تبلیغات در بیزینس ترند است. در این جا با مشورت و تایید شما بنرهایی برای معرفی شما توسط بیزینس ترند  طراحی شده و کل پس زمینه صفحه اصلی سایت را فرا می گیرد. نمود واقعی این پلن را در پس زمینه همین صفحه می بینید. بهترین اثر پلن پس زمینه را موقعی خواهید دید که می خواهید خدمت یا وبسایت جدیدی را در آینده نزدیک ارائه کنید.

تبصره : بنرهای مربوطه را یا می توانید خودتان طراحی کنید و برای ما ارسال کنید که پس از تایید قرار خواهد گرفت یا وظیفه طراحی بنر را نیز بر عهده تیم بیزینس ترند قرار دهید. فرمت بنرها باید GIF، JPG یا PING با حجم کمتر از ۱۰۰ کیلوبایت باشد.

درخواست تبلیغ ارائه شده ابتدا مورد بررسی اولیه قرار می‌گیرد و باید از نظر کیفی و تبعیت از قوانین کشور مورد تایید قرار بگیرد. البته مسلماً هیچ راه قطعی برای آزمایش و اطمینان از راستی و صحت اطلاعات مندرج در آگهی‌ها وجود ندارد اما در صورت ابراز شکایت مخاطبان سایت از تبلیغ درج شده ممکن است بسته به سطح نارضایتی تبلیغ مورد نظر حذف شود یا دیگر تمدید نشود.