Home اینفوگرافیک چگونه یک استارتاپ راه‌اندازی کنید (اینفوگرافیک)
چگونه یک استارتاپ راه‌اندازی کنید (اینفوگرافیک)

چگونه یک استارتاپ راه‌اندازی کنید (اینفوگرافیک)

560
2

نمی‌توانید یک استارتاپ داشته باشید اگر ندانید که چطور آن را شروع کنید و این چیزی است که این اینفوگرافیک توضیح می‌دهد. لحظه‌ای را تصور کنید که وقت قرار گرفتن شما در موقعیتی است که باید همه چیز را آغاز کنید و می‌خواهید بدانید فرآیند کار چیست. از کجا شروع کنید؟ البته که شما ایده فوق العاده‌ای دارید که مطمئنید می‌توانید آن را بزرگ کنید. این همه چیزی است که شما برای شروع لازم دارید.

با کمک اینفوگرافیکی با نام چگونه یک استارتاپ راه‌اندازی کنید که توسط Funders & Founders ارائه شده می‌توانیم دیدی کلی نسبت به اینکه چه فرآیندی باید طی شود وقتی که تصمیم به شروع یک استارتاپ گرفتیم، پیدا کنیم. مسئله خیلی بغرنجی نیست و گاهی اوقات فقط باید قدرت تصور، خلاقیت و تعهد به کار داشته باشید تا همه کارها انجام شوند.

شرکت‌ها و برندهای زیادی هستند که کار خود را با چیزی بیشتر از چند دلار و یک ایده خوب شروع نکرده‌اند. چیزی که مهم است این است که با این ایده چه کاری انجام دهید. بنابراین، اگر مشتاق هستید که آغازگر یک کسب و کار باشید و یک استارتاپ راه‌اندازی کنید ولی نمی‌دانید که چگونه این کار را انجام دهید این راهنمای کوچک احتمالا چیزی است که برای ادامه راه خود به آن نیاز دارید.

how-to-start-a-startup-businesstrend

منبع: Funders & Founders

 

 

(560)

 
https://telegram.me/businesstrend
مهدی نیک نفس مهدی یکی از مؤسسان و طراح گرافیکی مجله اینترنتی بیزینس‌ترند است. تحصیلات اصلی مهدی در زمینه زیست‌شناسی بوده و سرگرمی او سفر و سینما است.

Comment(2)

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

لطفا جای خالی را پر کنید Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.