Home میم بر شانه بزرگان: ماری فورلئو
بر شانه بزرگان: ماری فورلئو
0

بر شانه بزرگان: ماری فورلئو

39
0

ماری فورلئو (متولد هفتم دسامبر ۱۹۷۵) کارآفرین، نویسنده و مربی زندگی آمریکایی است. او نویسنده کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز در مورد توصیه‌های زندگی به نام‌های «همه چیز قابل حل است» و «همه مردان را مجبور کنید شما را بخواهند» است. فورلئو یک میلیونر خودساخته است که کارش را با «سرو کردن نوشیدنی، تمیز کردن توالت و پیشخدمتی» و همچنین رقصندگی هیپ هاپ شروع کرده است.

در سال ۲۰۱۰، او موسسه ماری فورلئو اینترنشنال را تاسیس کرد. وی همچنین دوره آنلاین کسب و کار به نام B-School را که با ۵۵۰۰۰ نفر در ۱۴۸ کشور دنیا در مورد کسب و کار کوچکشان کار کرده است، بنا نهاد. فورلئو مجری و نویسنده سریال آنلاین یوتیوب به نام MarieTV و پادکست ماری فورلئو نیز هست.

پس از فارغ‌التحصیلی از دبیرستان، ماری فورلئو دستیار معاملات در بازار بورس نیویورک شد. سپس او NYSE را برای کار برای برندهای Gourmet و Mademoiselle ترک کرد. در سال ۲۰۰۱، ماری یک خبرنامه درست کرد و مشترکین و مشتریان کلاس‌های کوچینگ خود را از ارتباطاتی که در هنگام انجام شغل‌های سرو نوشیدنی و مربی ورزش و رقص، درست کرده بود، بدست آورد. او سریعا به یکی از اولین قهرمانان نخبه رقص نایکی در سال ۲۰۰۵ تبدیل شد. او در ویدیوهای رقص ورزشی مانند Crunch: Cardio Dance Blast و Prevention Fitness Systems در سال‌های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ حضور پیدا کرد.

در سال ۲۰۰۸، ماری فورلئو کتاب «همه مردان را مجبور کنید شما را بخواهند: چطور آنقدر خواستنی شوید که به زور جلوی خودتان را برای برقراری رابطه با خودتان بگیرید» را منتشر کرد. این کتاب به ۱۶ زبان دنیا ترجمه و منتشر شد. در سال بعد، او موسسه ماری فورلئو اینترنشنال را تاسیس کرد که پلتفرم مربیگری کسب و کار بود. او همچنین دوره آنلاین کسب و کار برای کسب و کارهای کوچک با نام B-School را با ۵۵۰۰۰ نفر عضو در ۱۴۸ کشور دنیا پایه‌گذاری کرد. در سال ۲۰۰۹ فورلئو توسط تونی رابینز به‌عنوان متخصص بازاریابی به برنامه «استادان جدید پول درآوردن» دعوت شد و با وی مصاحبه کرد. همچنین سر ریچارد برانسون از فورلئو برای مربیگری کارآفرینان جوان در مرکز کارآفرینی خود دعوت کرد. در آن سال، ماری فورلئو برنامه آنلاین تلویزیونی MarieTv را شروع کرد. در سال ۲۰۱۲، فورلئو در برنامه اوپرا به نام Supersoul Discussion در مورد زندگی و عرفان به همراه گابریل برنستاین و ماستین کیپ حضور پیدا کرد.

ماری همچنین در کنفرانس «زندگی زیباست» در سال ۲۰۱۴ سخنرانی کرد و بعدا در همان سال، شرکتش، ماری فورلئو اینترنشنال، در لیست ۵۰۰ شرکت خصوصی با رشد بسیار سریع مجله Inc قرار گرفت. Inc همچنین شرکت ماری فورلئو را به‌عنوان یکی از ۵۰ شرکت با رشد بسیار سریع و با رهبری زنان قرار داد.

فورلئو در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ در مستند ۵ قسمتی Transcendence و همچنین در مستند We Rise Up حضور پیدا کرد. در سپتامیبر ۲۰۱۹ ماری فورلئو کتاب «همه‌چیز قابل حل است: یک اعتقاد ساده برای رسیدن به موفقیت غیر قابل توقف» را منتشر کرد. این کتاب براساس مفاهیمی بود که او در برنامه Supersoul اوپرا وینفری مطرح کرده بود. این کتاب هم به کتاب پرفروش نیویورک تایمز تبدیل شد.

منبع: ویکی‌پدیا

(39)

 
https://telegram.me/businesstrend
مژگان رسولیان مژگان رسولیان دانش‌آموخته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد قزوین است .توسعه و رشد فردی ،هنر و سفر از علاقه مندی های اوست.

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

لطفا جای خالی را پر کنید Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.